Myšlenka návrh vizualizace příprava výroba realizace
cs en

P.A.P.S.T. s.r.o.

Jsme reklamní a grafické studio zaměřené na kompletní realizaci výstavních expozic a interiérů.

Historie a charakter firmy

2013 - 2018

Navrhujeme a realizujeme stánky v celé EU – Hanover, Amstrdam, Milano, Praha... A mimo EU v Moskvě.
Dostali jsem několik ocenění za návrhy a realizace. Ročně zrealizujeme cca 40 projektů.

2011 - 2012

Dokončování přestavby zázemí naší dílny U Průhonu na 300m2 pracovní plochy, skladů a studia. Změna názvu systému B-2010 na LUBO1 (Led-Umakart-B-2010-01)

2010

Světelně i povrchově jsme inovovali systém B-160 za použití moderního LED osvětlení. V tomto roce jsme také překročili hranici 1000 úspěšných realizací.

2007 - 2009

Kompletně jsme navrhli a zrealizovali přes 200 projektů v České republice i v zahraničí. Náš produkční tým se rozrostl na šest členů.

2006

Od konce roku sídlíme na nové adrese U Průhonu 9a/1591, kde máme k dispozici cca 300m2 multifunkčních prostor bývalé kovárny.

1998

Profilujeme se jako produkční společnost zaměřená na kompletní realizaci výstavních expozic, která je obohacena o zpracování a realizaci grafiky ze samolepících fólií, pronájem světel do expozic a dalších důležitých potřeb pro vystavovatele.
Pravidelně navrhujeme a kompletně realizujeme do sta projektů v České republice i v zahraničí. Většinu tvoří výstavní expozice, jejichž velká část je zcela atypická a ostatní jsou doplněny atypickými prvky. Zbylé projekty lze rozdělit mezi návrhy a realizace interiérů, grafiky, prezentační akce, katalogy a další služby související s reklamním designem.

1996

Na konci roku vzniklo naše grafické a reklamní studio p.a.p.s.t. s cílem vyplnit mezeru mezi klasickou výstavářskou firmou a velkými firemními giganty. Využili jsme příležitosti oslovit střední klientelu v oblasti výstav a nabídnout vše od návrhu až po realizaci a to včetně několika cenově odstupňovaných systémů s originálním a nadčasovým designem. Vytvořili jsme mladý a kreativní tým, naší první předností je precizní a kvalitní zpracování s komplexním poradenstvím.

Filosofií a posláním firmy je a bylo poskytovat a vytvářet pro naše zákazníky dobré nápady, návrhy a tím přispět k zabezpečení jejich stálého postavení na trhu.
Odpovídající zázemí a personál je zárukou kvalitně odvedené práce.