Myšlenka návrh vizualizace příprava výroba realizace
cs en

Nabídka

Výstavářské systémy

Výstavní expozice realizujeme pomocí série výstavářských systémů. Náš nejnovější systém LUBO1 nabízí oproti těm klasickým (jako je například B-160) značnou úsporu elektrické energie díky modernímu LED osvětlení, které je integrováno již v rampách a zajišťuje tak celistvé osvětlení expozice. Nabízíme ho v již v základní ceně. U obou těchto systémů lze snadno vytvořit jednolitou nasvícenou stěnu beze spár o rozměru až 3,8m x 2,3m.

Nabízíme také běžně rozšířený hliníkový systém Octanorm. V naší nabídce jsou zastoupeny i atypické a patrové expozice a navrhujeme a realizujeme i kongresy a interiéry.

Naše systémy

LUBO1 (Led-Umakart-B-2010-01) - LED diodový systém
Octanorm - hliníkový systém (v nabídce i v opláštěné verzi)
Atypické systémy – unikátní a originální řešení

Patrové a venkovní expozice

Realizujeme i méně obvyklé vícepatrové expozice a expozice pro využití v exteriérech. Podívejte se na galerii.

Interiéry a design

Našim zákazníkům nabízíme i řešení komerčních a bytových interiérů. Sami si určíte míru Vašeho zapojení - naši profesionální designéři Vám buď připraví kompletní návrh, nebo Vám budou k ruce při jeho vytváření. Ukázky naleznete v galerii.

Kongresy

Vytvoříme pro Vás kompletní prostředí do kongresového sálu. Nahlédněte do naší galerie.

Grafické studio

V našem grafickém studiu zpracováváme návrhy a vizualizace, které Vám prostřednictvím 3D skic či půdorysů umožní prohlédnout si barvy a design expozice ještě před realizací. Dodáme vše od informačních cedulí a reklamních ploch po polepy kamionů. Nabízíme také samolepící fólie, které zvýrazní image Vaší firmy. V galerii si můžete prohlédnout projekty z naší dílny.

Neváhejte nás kontaktovat pro detailní informace.

PDFZde si můžete stáhnout prezentaci obsahující naše kompletní portfolio.