☏ @
+420 777 308 916

O nás

P.A.P.S.T. s.r.o. je reklamní a grafické studio zaměřené na kompletní realizaci výstavních expozic a stánků. To je naše hlavní poslání, které nás živí, baví a naplňuje.

Součástí naší práce a služeb je ale také navrhovat a vyrábět designové interiéry pro firmy i jednotlivce. Umíme navrhnout a vyrobit originální kusy do kanceláře nebo “běžné” truhlářské výrobky jako stoly, postele nebo skříně.

Umíme pracovat s grafikou, proto Vám můžeme připravit i polep auta, logo či plakát.

Aktuality k pandemii

I během mimořádných opatření v souvislosti s pandemií koronaviru jsme stále v provozu! Přizpůsobili jsme hygienu na pracovišti, nosíme roušky, případně i dezinfikujeme naše výrobky před montáží.

Konzultace poskytujeme telefonicky nebo na emailu studio@papst.cz, pokud chcete osobně přijít nahlédnout do vzorníků, je po domluvě možný zcela bezkontaktní přístup.

Díky výpadkům výstavářských zakázek kvůli pandemii máme nyní volné kapacity a mnohem kratší čekací lhůty, takže se můžeme plně soutředit na vaše truhlářské zakázky a dříve Vám je dodat.

O nás

Jsme reklamní a grafické studio zaměřené na kompletní realizaci výstavních expozic a interiérů.
1996

Na konci roku vzniklo naše grafické a reklamní studio p.a.p.s.t. s cílem vyplnit mezeru mezi klasickou výstavářskou firmou a velkými firemními giganty. Využili jsme příležitosti oslovit střední klientelu v oblasti výstav a nabídnout vše od návrhu až po realizaci a to včetně několika cenově odstupňovaných systémů s originálním a nadčasovým designem. Vytvořili jsme mladý a kreativní tým, naší první předností je precizní a kvalitní zpracování s komplexním poradenstvím.

Filosofií a posláním firmy je a bylo poskytovat a vytvářet pro naše zákazníky dobré nápady, návrhy a tím přispět k zabezpečení jejich stálého postavení na trhu.
Odpovídající zázemí a personál je zárukou kvalitně odvedené práce.

1998

Profilujeme se jako produkční společnost zaměřená na kompletní realizaci výstavních expozic, která je obohacena o zpracování a realizaci grafiky ze samolepících fólií, pronájem světel do expozic a dalších důležitých potřeb pro vystavovatele.

Pravidelně navrhujeme a kompletně realizujeme do sta projektů v České republice i v zahraničí. Většinu tvoří výstavní expozice, jejichž velká část je zcela atypická a ostatní jsou doplněny atypickými prvky. Zbylé projekty lze rozdělit mezi návrhy a realizace interiérů, grafiky, prezentační akce, katalogy a další služby související s reklamním designem.

2006

Od konce roku sídlíme na nové adrese U Průhonu 9a/1591, kde máme k dispozici cca 300m2 multifunkčních prostor bývalé kovárny.

2007 - 2009

Kompletně jsme navrhli a zrealizovali přes 200 projektů v České republice i v zahraničí. Náš produkční tým se rozrostl na šest členů.

2010

Světelně i povrchově jsme inovovali systém B-160 za použití moderního LED osvětlení. V tomto roce jsme také překročili hranici 1000 úspěšných realizací.

2011 - 2012

Dokončování přestavby zázemí naší dílny U Průhonu na 300m2 pracovní plochy, skladů a studia. Změna názvu systému B-2010 na LUBO1 (Led-Umakart-B-2010-01)

2013 - 2018

Navrhujeme a realizujeme stánky v celé EU – Hanover, Amstrdam, Milano, Praha... A mimo EU v Moskvě.

Dostali jsem několik ocenění za návrhy a realizace. Ročně zrealizujeme cca 40 projektů.

Naše expozice

Expozice realizujeme v celé EU: (Hannover, Mnichov, Frankfurt, Kolín, Berlin, Nurnberg, Bratislava,Brusel, Budapešť, Videň, Amsterdam, Londýn, Paříž, Milano, Bolona, Bern, Stockholm) a taky v Moskvě.